background
TR  EN  DE  RU

Hedefimiz: Müşteri Memnuniyeti ve
Standartlara Uygun Üretim.

Kurumsal
Genel Müdür'den Mesaj
Kurumsal Bilgi
Şirket Politikası
Yönetim Kurulu ve Veriler
Fabrika ve Üretim Birimleri
Departmanlarımız
İnsan Kaynakları
Basında Birtaş Kablo
Birtaş Kurumsal Tanıtım Brosürü
Bizden Haberler
Bilgi Toplumu Hizmeti
Şirket Politikası
Kalite Politikası

Hızlı teknolojik gelişmelerin yaşandığı Kablo sektöründe, tüm Tarafların Memnuniyetini esas alan, teknolojiyi, rekabetçi pazar şartlarını takip eden kültürel, sosyal ve ekonomik yapıya duyarlı, yasalara uygun davranmayı taahhüt eder.

Çalışanlarımızın ve Tedarikçilerimizin bu politikada belirtilen amaçları gerçekleştirebilmeleri için kuruluşumuzun kültürü ve değerleri ve bilgi birikimine bağlı performansını destekleyen yönetim anlayışımızın ve kalite sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak temel Politikamızdır.

Müşteri ve Pazar şartlarının bugün ve gelecekteki beklentilerini algılama yeteneği yüksek Sektöründe güvenilir ve tercih edilir bir Kurum olmayı temel hedef olarak benimsemiştir.

Bu amaçla Etabir Birleşik Kablo müşteri ihtiyaçlarına ve uygulanabilir yasal şartları tayin ettiğini, bunları anladığını ve düzenli olarak karşılamayı sağlamak amacıyla ürün ve hizmetlerinin uygunluğunu etkileyebilecek risk ve fırsatları yönettiğini, müşteri memnuniyetini sürekli artırmaya odaklanarak sağlamıştır. Misyon
Müşteri memnuniyeti ve çalışanlarımızın tam memnuniyetini sağlayarak, pazarında saygın, verimli bir kuruluş ve güvenilir bir marka olmak.

Vizyon
Kaliteli ve Standartlara uygun ürünler üretmek felsefesinden ödün vermeden, müşterilerimize hizmet vermek, kalıcı memnuniyet yaratmak, çalışanlarımızın sürdürülebilir gelişimini sağlayarak onları motive etmektir. Değerlerimiz
  • Müşteri Odaklılık,
  • Yüksek Ürün ve Hizmet Kalitesi,
  • Şeffaflık,
  • Dürüstlük,
  • Hep Varolmak

Copyright © Etabir Birleşik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. - 2012. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax  
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Çerez Politikası
KVKK Veri Sorumlusuna Başvuru Formu