background
TR  EN  DE  RU

Biz, Ürettiğimiz ve Dünya'ya
Güvenle Sunduğumuz Markamız İle
Gurur Duyuyoruz !

Kurumsal
Genel Müdür'den Mesaj
Kurumsal Bilgi
Şirket Politikası
Yönetim Kurulu ve Veriler
Fabrika ve Üretim Birimleri
Departmanlarımız
İnsan Kaynakları
Basında Birtaş Kablo
Birtaş Kurumsal Tanıtım Brosürü
Bizden Haberler
Bilgi Toplumu Hizmeti
Kurumsal Bilgi
Etabir Kablo A.Ş'nin tescilli markası olan Birtaş Kablo bugün kalitesi, üretim kapasitesi, ürün yelpazesi, pazar payı, ihracat gibi önemli konular gözönüne alındığında Türkiye' nin önde gelen kablo üreticilerinden biridir.

Şirket yönetim merkezi elektrik piyasasının yüz yıllık kalbi Karaköy' dedir. Yönetim katı binasının giriş katı showroom ve doğrudan satışa yönelik mağaza olarak faaliyet göstermektedir.

Birtaş Kablo üretimini Silivri de bulunan 7.000 m2 si kapalı olmak üzere 15.000 m2 'lik tesisinde, ileri teknoloji ile donatılmış makine parkı ve vardiya halinde çalışan 100 kişiyi aşkın personeli ile yapmaktadır.

Üretim programında yer alan kablo tipleri; kumanda, data, güvenlik ve ses, koaksiyel, haberleşme, tesisat ve enerji, enstrümantasyon , silikon, gemi ve yat, halojensiz ve özel kablolar olmak üzere onbir ana başlıkta toplanmaktadır.

Bugün, ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemi, Alman VDE, Rusya GOST-R, CE ve TSE ürün kalite belgeleri ile üretim yapan BİRTAŞ KABLO doğrudan ve dolaylı olarak 50'yi aşkın ülkeye yalnızca kendi markasıyla kablo göndermektedir.

Gerek iç ve gerekse dış pazarlarda güvenle kullanılan BİRTAŞ KABLO, ülkemizin yüzakı üreticilerinden biri olmaktan onur duymaktadır.

Birtaş Kablo Rusya Federasyonu' nun başkenti Moskova' dan, Sibirya' nın bozkırlarına, İngiltere' den Japonya' ya kadar dünya coğrafyasında birçok ülkede güvenle kullanılan, taahhüt firmaları ve sanayi kuruluşları tarafından tercih edilen kabloları üretmenin gururunu ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Birtaş Kablo' nun önemli özelliklerinden biri de zayıf akım kablolarında istenilen metrajda kabloyu en kısa zamanda teslim edebilme becerisidir. Bu özelliği taahhüt firmaları ve sanayi kuruluşları tarafından en az kalitesi kadar önemli bulunmaktadır.

Ar-Ge bölümünün sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucu birçok taahhüt firması ve sanayi kuruluşunun sorunları çözülmüş, yeni tip kablo tasarımları ile büyük ölçüde ithalatın önüne geçilerek, ülkenin döviz kaybı önlenmiştir.

Birtaş Kablo temiz çevre bilinciyle hareket ederek dünyamızın karşı karşıya bulunduğu kirlilikle mücadeleyi ve çevre kirliliği yaratmadan üretim yapmayı önemsemektedir. Bunuda ürünlerine almış olduğu RoHS belgesiyle kanıtlamıştır.

Kısa aralıklarla yaptığı personel eğitimleri ile çalışanlarına çevre duyarlılığı ve şirketin olmazsa olmazları arasında yer alan "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesini aşılamaktadır.

Bu gün Türk kablo sektörünün güvenilir markası Birtaş Kablo' nun, iç ve dış pazarlarda elde ettiği başarılar, aslında, Türk sanayicisinin, mühendislerinin ve emeği ile üretime katkısı geçen herkesin başarısıdır.

Biz çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin katkılarıyla ürettiğimiz, tüm dünyadaki müşterilerimize güvenle sunduğumuz BİRTAŞ KABLO ile gurur duymaktayız.

Merkez Binası - Karaköy / İstanbul
Transay
Copyright © Etabir Birleşik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. - 2012. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax  
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Çerez Politikası
KVKK Veri Sorumlusuna Başvuru Formu