background
TR  EN  DE  RU

Marka Olmak Sorumluluk Demek.
Biz Sorumluluğumuzun Farkındayız !

Kurumsal
Genel Müdür'den Mesaj
Kurumsal Bilgi
Şirket Politikası
Yönetim Kurulu ve Veriler
Fabrika ve Üretim Birimleri
Departmanlarımız
İnsan Kaynakları
Basında Birtaş Kablo
Birtaş Kurumsal Tanıtım Brosürü
Bizden Haberler
Bilgi Toplumu Hizmeti
Genel Müdür'den Mesaj
MERHABA,

Etabir Kablo A.Ş'nin tescilli markası olan "BİRTAŞ KABLO" olarak 1983 yılından bu yana hedeflerimizden biri sürekli olarak yeniliklere imza atmak, çağdaş teknolojinin enstrümanlarını kullanarak, sektörün ihtiyaçlarına dünya standartları çerçevesinde yanıt vermektir. Bu ilkelerle başladığımız kablo üretimimizi ve kalitemizi, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızı da dikkate alarak her yıl geliştirerek sürdürmekteyiz. Sektörde bizden önce yapılanlara, bizde yenilerini ekleyerek kurumsal görevimizi yerine getiriyoruz.

Ürün yelpazemizde bulunan standart kablolardan, istekler doğrultusunda özel tasarlanmış kablolara kadar, her tip kabloyu her metrajda ve en kısa sürede dünya standartlarına uygun üretmek gibi bir misyonun da sahibiyiz.

Kurulduğumuz günden itibaren tüm planlarımızı uzun vadeli yapmak bizim kurumsal yapımızı da buna göre dizayn etmemizi gerektirdi. Yönetim, üretim ve araştırma kadrolarımızı bu vizyonumuz doğrultusunda yetiştirdik.

Sektörde daima önde ve yenilikçi olma misyonumuz doğrultusunda sizlere çok geniş şekilde yararlanabileceğiniz web sitemizi hazırladık. Sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz bu kapsamlı sitede üretim programımızda bulunan kablolar ile ilgili her türlü bilgiyi çok geniş bir biçimde bulabileceksiniz.

Birtaş Kablo olarak, bu web sitemizde yer alan ürünlerimizle ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlerin ihtiyaçlarına yanıt vermekten mutlu olacağız.

Saygılarımızla

Vedat Bülbül
Genel Müdür

Vedat Bülbül - Genel Müdür
Copyright © Etabir Birleşik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş. - 2012. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax  
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Gizlilik Politikası
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Çerez Politikası
KVKK Veri Sorumlusuna Başvuru Formu